Aksident i rëndë, Audi bëhet ‘copë’ pasi përplaset me dy makina të tjera, përfundon mbi…

196

Një aksident i fr ikshëm ka ndodhur paraditen e sotme në Durrës, fatmirësisht pa vi ktima apo të lën duar.

Nga pamjet nga vendngjarja shihet se mjeti tip Audi si pasojë e përp lasjes së fortë është shkat ërruar i gjithi në pjesën e përparme.

Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se mjeti është përp lasur dhe me dy mjete të tjera e ka përfunduar më pas mbi trafikndarëse.

Policia dhe autoambulanca kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, në zonën e Stacionit të Trenit, ndërsa përplasja e fortë ka bërë që aty të mbidhen dhe qytetarë e banorë të zonës.