Gazetari tundohet keq nga veshja e prezantueses Megi Pojani/ Ai i afrohet dhe tenton ta…

Megi Pojani, është një nga moderatoret më të pëlqyera nga publiku, kryesisht atyre të rinj.

Bukuroshja, është drejtuese e rubrikës “Maskat” në “E Diell”, rubrikë kjo që pëlqehet së tepërmi për shkak të të qeshurave dhe risive.

Por, këtë puntatë, Megi kishte zgjedhur të vinte me një veshje paksa ekstravagante, ku i zbulohej zona e dekoltesë.

Gazetari Ervin Kurti, i cili njihet si një nga personat që “vendos në siklet” VIP-at, iu afrua pranë Megit dhe tentoi të shfrynte mbi trupin e saj, kuptohet e gjitha kjo në formën e një shakaje.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...