Këngëtari i njohur në ZI/ Meda: Ike pa thënë lamtumirë, por gjithmonë do mbetesh në zemrën time

Këngëtari i njohur Mehdin Përgjeqaj i njohur si Meda ka humbur familar. Medës sot i ka vdekur tezja.

Ka qenë vetë këngëtari që ka dhënë lajmin e trishtë. Në një postim në rrjetet sociale Meda thotë se dhimbja nuk do të shuhet sakaq shton se ajo do të mbetet gjithmonë në zemrën e tij.

“U ndave nga ne por malli dhe dhembja per ty kurr nuk do te shuhen tezja ime.

Gjithmon do te mbetesh ne zemren time edhe pse ike pa thene lamtumir, do te dua edhe me shume se sa te kam dashur!Zoti te dergofte në xhehnet.’ – shkruan ai krahas fotos me tezen.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img