I merr flakë shtëpia, di gjet brenda banesës i moshuari

123

Më datë 22.11.2020, rreth orës 16:10, në fshatin Podë, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit V. R., 89 vjeç, në të cilën jetonte i vetëm dhe për pasojë ky shtetas ka gjetur vd ekjen.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zj arrit.

Lexo edhe:   2 Hiqej si juriste dhe merrte para për të nxjerrë të burgosurit, Gjykata ‘fundos’ mashtruesen