Me floket e zeza dhe me minifund/ Xhemi Shehu poston foton që…

219

Xhemi Shehu eshte nje nga prezantueset me simpatike te ekranit shqiptar. Ajo eshte shume aktive ne rrjetet sociale ku vazhdimisht publikon foto te ndryshme nga perditshmeria.

Xhemi ka postuar ne ‘Instastory’ nje foto te saj ku shfaqet 13 vite me pare. Ajo duket super ne forme dhe floket brune jane i vetmi ndryshim i saj.

Ne fillimet e karrieres se saj ne televizion Xhemi ishte nje brune 100 % edhe pse tani na duhet ta pranojme qe prej shume vitesh na eshte mesuar syri me imazhin e biondes bukuroshes.

Duket se ne fizikun dhe pamjen e saj nuk ka ndryshuar asgje edhe pse eshte bere nene e dy femijeve. Ne cdo dalje te saj ajo shfaqet e kuruar deri ne detaje dhe plot sharm.

Duhet te pranojme se dhe kjo nuance i shkon vertete shume por prej vitesh Xhemi tani eshte bionde.

Pavaresisht viteve, Xhemi mbetet nje nga vajzat me elegante dhe me te bukura te skenes shqiptare.