U largua nga televizoni! Sa e kishte rrogën në Tv Klan? Përgjigjet Ermal Mamaqi

Ermal Mamaqi ishte i ftuari i mbrëmjes në episodin e tretë të “Rope With Olsi”, nga Olsi Bylyku. Gjatë intervistës, Ermali u pyet rreth rrogës së tij në Tv Klan.

 

Aktori zbuloi se ai ka qenë producenti dhe si rrjedhojë nuk ka pasur rrogë.

 

“Kam qenë producenti, nuk kam pasur rrogë. Ndanim lekët, jo rrogën”, u përgjigj Ermali.

TE TJERA

spot_img