U aksidentua pak dite me pare, ja cfare ka bere Franceska Jace naten vone

112

Pak dite me pare modelja Franceska Jace u perfshi ne nje aksident ne Vlore, ku eshte ndihmuar nga kalimtaret e zones per tu nxjerre nga makina.

Pas kesaj, Franceska ka shkuar ne shtepine e zotit, ne Kishen e Lacit prej ku dhe ka falenderuar Zotin qe i shpetoi jeten si dhe njerezit qe ju gjenden prane.