VIDEO- Për pak sa nuk e gjuan me grusht/ Visjani nxjerr anën më të keqe të Marina Vjollcës

Tashmë është kthyer në virale ai momenti kur aktori Visjan Ukcenaj tremb Marina Vjollcën pak para se të nisë emisioni.

 

Kjo është videoja e fundit që po qarkullon në rrjetet sociale, ku Visjani ka shpëtuar për pak nga grushti i Marinës pasi e ka trembur.

 

Teksa ajo po bën përgatitjet e fundit, Visjani shfaqet pas saj, dhe e trembur Marina bëhet gati t’i gjuajë me grusht.

 

E gjithë skena ka krijuar shumë të qeshur ashtu si çdo herë.

 

TE TJERA

spot_img