VIDEO- Për pak sa nuk e gjuan me grusht/ Visjani nxjerr anën më të keqe të Marina Vjollcës

Tashmë është kthyer në virale ai momenti kur aktori Visjan Ukcenaj tremb Marina Vjollcën pak para se të nisë emisioni.

 

Kjo është videoja e fundit që po qarkullon në rrjetet sociale, ku Visjani ka shpëtuar për pak nga grushti i Marinës pasi e ka trembur.

 

Teksa ajo po bën përgatitjet e fundit, Visjani shfaqet pas saj, dhe e trembur Marina bëhet gati t’i gjuajë me grusht.

 

E gjithë skena ka krijuar shumë të qeshur ashtu si çdo herë.

 

“Big Brother VIP” thyen rekordet/ Vjen oferta marramendëse për Luizin, ja cila është arsyeja

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër...

Ish-deputeti i PD bën propozimin e madh: Vetëm me ty Luiz në krye mund të mundim Ramën

Me ironi është shprehur ish deputeti Myslym Murrizi ndaj “fenomenit” Luiz Ejlli. “Qytetarët e kanë hallin a do marrrë para Luizi në “Big Brother”,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME