Nusja e Sali Berishës si kurrë më parë! Armina Mevlanin nuk do e njihni bën ndryshimin drastik në pamje

216

Blogerja e njohur Armina Mevlani, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan foto me ndjekësit e saj nga përditshmëria.

 

Së fundmi blogerja ka ndarë një foto me ndjekësit e saj ku shishet se ka ndryshuar ‘look’ dhe ku paraqitete me një pamje si anjëherë më parë.

 

 

Armina ka prerë flokët shkurt, në modelin “Bob”, dhe për këtë ka kërkuar mendimin e ndjekësve për pamjen e re.

 

Blogerja është nga ata persona që kurrë nuk ka eksperimentuar me pamjen e saj.