Aksident i frikshëm në mes te Shkodrës/ Makina përplas familjen në vija të bardha

Nje aksident i frikshem ka ndodhur mesditen e sotme ne qender te qytetit te Shkodres.

Ne afërsi tek sheshi prane Radio Shkodra nje nene sebashku me dy femijet e saj jane përplasur nga nje makine.

Edhe pse ata kane qene duke kaluar ne vizat e bardha duket se drejtuesi/ja e mjetit nuk i ka pare duke i marre perpara me automjetin e tij/saj.

Videoja e filmuar nga kalimtaret është dërguar ne polici dhe raportohet se nena ka marre dëmtime ndërsa dy fëmijët fatmirësisht kanë shpëtuar të pa lënduar.

Ajo që i rëndon më tepër pozitat e shoferi është se ai është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes.

 

KUJDES: Pamje të rënda

 

TE TJERA

spot_img