HYRJELAJMEARGËTIMGafa e Monika Kryemadhit po thyen rrjetin: Prindërit duhet t’i çoj e...

Gafa e Monika Kryemadhit po thyen rrjetin: Prindërit duhet t’i çoj e marrë nga shkolla

Kryetarja LSI-së, Monika Kryemadhi është shprehur se në situatën në të cilën ndodhemi, nuk duhet të flasim si politikanë por si qytetarë.

 

Kryemadhi thotë se një politikan e ka të vështirë të mendojë si një familjarë sakaq shton se në vendin tonë ka shumë gra sot që vuajnë për punë dhe sipas saj, fajin për këtë e ka qeveria.

 

Teksa ishte duke folur për këto vështirësi, Kryemadhi ka bërë një gafë që po qarkullon në rrjet.

 

“Prindërit duhet t’i çosh e t’i marrësh nga shkolla”, tha Kryemadhi. Lind pyetja sa vjeç i ka prindërit Kryemadhi?

TE TJERA

spot_img