Edi Rama s’lë gjë pa thënë për Berishën/ Ai qelbet erë…

Kryeministri Rama, u shpreh shumë i revoltuar kur gazetarja Eni Vasili, përmendi në studion e emisionit “Open” emrin e ish-kryeministrit Berisha.

Rama nuk i kurseu fy erjet ndaj Berishës, duke thënë se ai është një “mbetje organike e pa përpunueshme që qelb dhe qelbet mbi dhe”, duke shtuar se ndihet krenar që nuk ka votuar kurrë për të.

“Ish kryeministri është një mbetje organike e pa përpunueshme që qelb dhe qelbet mbi dhe. Ai mund të ketë qenë kryeministër, por ka qenë për veten e vet e jo për mua. Jam krenar që nuk e kam votuar e nuk më ka shkuar mendja ta votoj”, tha Rama.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img