Aktori i njohur rrëqeth me rrëfimin: Mbeta pa punë, kisha dy fëmijë po jepim shpirt për bukë dhe kisha aq shumë borxhe…

155

Aktori i famshëm i “Games of Thrones”Jason Momoa, ka zbuluar në një intervistë se gjërat nuk kanë qenë gjithmonë mirë për të dhe familjen e tij.

Jason është një nga aktorët më të paguar të Hollywood, pas suksesit në filmin “Aquaman”.

“Dua të zbuloj, që po vdi s nim urie para Game of Thrones. Nuk po gjeja punë, dhe është shumë sfidu ese të kesh dy fëmijë dhe të jesh i m bytur në borxhe”, tha aktori për InStyle.

Gjërat u përmirësuan pak, pasi ai luajti Khal Drogo në sezonin e parë të serisë HBO. 41 vjeçari është i martuar me Lisa Bonet dhe kanë dy fëmijë së bashku.