“Më lër rehat se s’është dita ime dil vetë”, Arbana Osmani nxjerr “të palarat” Xhemi Shehut

129

Moderatoret Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë shoqe të ngushta prej shumë vitesh të cilat kalojnë shumë kohë së bashku në jetën e përditshme.

- PUBLICITET -

Së fundmi, Arbana ka postuar disa video në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory ku shihet së bashku me Xhemin në kafe.

“Shikoni sa e bukur është”- thotë Arbana, teksa Xhemi mban kokën ulur.

Pas kësaj videoje, ajo nuk ka ndalur së postuari video të tjera nga makina e Xhemit ku tregon rrëmujën në sediljet e pasme.

“Më lërë rehat se s’është dita ime dil vetë. Shi sa e mirë je”- i thotë Xhemi me të qeshura Arbanës.

- PUBLICITET -