Kjo sikur është me Markun/ Rudina Dembacaj hedh papritur foton me ish bashkëshortin

527

Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj nisi në muajin qershor të vitit që lamë pas proçedurat e divorcit me babain e vajzës së saj, Aleksandër Varfaj.

Dyshja u nda me mirëkuptim dhe kanë mbetur miq me njëri-tjetrin, ndërsa pas fillimit të vitit 2020, Rudina bëri publike lidhjen e saj të re me Mark Frrokun.

Rudina nuk ka nguruar në asnjë moment të shprehet për ish-bashkëshortin dhe madje herë pas herë të bëjë edhe ndonjë postim të tij, patjetër me në mes Viktorian.

Edhe së fundmi ajo ka ndarë një video të ish-bashkëshortin i cili teksa argëton vajzën e tyre ajo i shprehet: Tregoja mamit o ba

Lexo edhe:   Plasën replikat. I tha se iku fshehurazi, Delinda Disha i përgjigjet Salsano Rrapit