HYRJELAJMESHOWBIZXhemi Shehu zbulon për herë të pare problemin shëndetësor, ja çfarë duhet...

Xhemi Shehu zbulon për herë të pare problemin shëndetësor, ja çfarë duhet të shmangë gjatë ditës

Bukuroshja Xhemi Shehu është një ndër moderatorët më të dashura për publikun shqiptar.

 

Atë shpesh e shohim dhe në rrjetet sociale të saj, duke promovuar ushtrimet fizike dhe aktivitetin fizik në përgjithësi, gjë që ajo mund ta pasqyrojë mjaft mirë tek format e saj fizike.

 

Por ndërsa ishte duke folur për emisionin e Eni Shehut, ajo ka treguar se nga stërvitja që bën, shmang ushtrimet që e lodhin pasi ka probleme me kardion.

 

“Ushtrimet me krahë nuk më lodhin shumë, ndryshe nga vrapi apo litari, pasi kam shumë probleme me kardion dhe më merret fryma“, tregon ajo.

TE TJERA

spot_img