Arbana tregon linjat pas lindjes së Diellit/ Kur i iku barku kaq shpejt…

113

Moderatorja e njohur Arbana Osmani u be nene e nje djali vetem pak kohe me pare. Cifti zgjodhi emrin me te vecante per te birin i cili ka ndryshuar teresisht jeten e tyre, duke e quajtur Diell.

 

Ajo eshte shume aktive ne rrjetet sociale ku shpesh poston foto apo video te ndryshme nga perditshmeria apo karriera.

 

Se fundmi, moderatorja e njohur ka publikuar nje imazh ku shihet se ajo ka humbur mjaft peshe qe nga lindja e djalit, Diellit.

 

Arbana shfaqet e veshur me nje fustan te ngushte ngjyre kafe dhe mjaft e buzeqeshur. Moderatorja duket super ne forme, mjaft elegante dhe me linja perfekte.

 

Pak kohe me pare ajo tregoi per ndjekesit se nuk behet fjale vetem per nje celes sekret por per perkushtim dhe regjim te rregullt ushqimor si gjate shtatezanise edhe pas saj. Ky regjim perfshin shume firbra dhe proteina, pak karbohidrate, duke eleminuar embelsirat.