Ledri dhe Sara do bëhen prindër shumë shpejt, ajo poston foton nga dhoma e lindjes: Po pres!

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janq larguar isa javë më parë nga Shqipëria dhe janë vendosur në Gjermani, ku dhe do të lindë vajza e tyre.

Mbrëmjen e djeshme, Sara postoi në Instastory një foto, duke na treguar se ndodhet në sallën e pritjes dhe me siguri fëmija do të lindë shumë shpejt.

“Në dhomën e pritjes duke pritur”,- shkruante ajo. Pra, numërimi mbrapsht ka filluar, Sara dhe Ledri do të bëhen prindër shumë shpejt.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME