Ilir Meta ec buzë liqenit dhe fillon ankesat/Jam me pak gjumë, nuk kam fjetur se…

102

Presidenti Ilir Meta e ka nisur mëngjesin e sotëm me një foto nga Liqeni Artificial i Tiranës.

- PUBLICITET -

I veshur me një xhup të zi me shkëlqim ai ka marrë një pozë duke buzëqeshur para kamerës. Për presidentin e vendit ka qenë një natë pa shumë orë gjumë dhe më shumë shëtitje në ajër të pastër.

“Mirëmëngjes! Më pak gjumë dhe më shumë oksigjen!”, shkruan Meta.

Mngjesin e sotëm me një foto nga Liqeni Artificial i Tiranës.

I veshur me një xhup të zi me shkëlqim ai ka marrë një pozë duke buzëqeshur para kamerës. Për presidentin e vendit ka qenë një natë pa shumë orë gjumë dhe më shumë shëtitje në ajër të pastër.

“Mirëmëngjes! Më pak gjumë dhe më shumë oksigjen!”, shkruan Meta.

- PUBLICITET -