Kapet “mat”, Majk , ja bukuroshja qe i ka marre zemren

86

Prej pak ditësh, përflitet se Majk është në një lidhje me Miss Universe Kosova 2020, Blerta Veselin.

PUBLICITET

Portale si Infoline News, Info Kosova etj, kanë vënë re se dyshja kanë frekuentuar vende të njëjta, përmes postimeve në Story-t e Instagram me sfond të ngjashëm dhe në momente thuajse të njëjta:

Ndërkohë, pak orë më parë, në Instagram-in e Blertës, u postua një selfie e Majk me mbishkrimin “Hacked”, e cila mund të jetë një “përgjigje” ndaj zërave të këtyre ditëve, për një lidhje të mundshme. Story tashmë është fshirë nga profili i Blerta Veselit.

PUBLICITET