Bieta vë në lojë Olsi Bylykun, reagimi kur mëson se e dashura s’ i ka marrë leje

Aktori e pranoi hapur që nuk i kishte dhënë leje për të bërë dalje dhe surpriza të tilla, pasi sipas tij, Egli duhet të prezantohet në një moment tjetër me publikun përmes projekteve të saj.

Aktori i njohur i humorit Olsi Bylyku ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku foli për lidhjen e dashurisë me Egli Takon.

22-vjeçari pranoi se Egli është mbështetja më e madhe, duke e konsideruar pa të voglin dyshim si personin që i ka ndryshuar jetën.

Megjithatë me një lojë të vogël, Bieta ia doli të “kapte mat” Olsin, duke zbuluar kështu një detaj të rëndësishëm nga lidhja e tyre.

Autorja dhe moderatorja e “Ftesë në 5” e provokoi me një videomesazh surprizë nga e dashura, gjë që Olsi nuk e priste aspak.

Në fakt e gjitha ishte një lojë, pasi nuk kishte asnjë videomesazh surprizë dhe arsyeja është pikërisht Olsi.

Luizi thumbon banoren e BBVA: Po bën lojën e Armaldos

Deamishel i tha banorëve se nisur nga fjalët e moderatores dhe opinionistëve, që ata kanë dhënë mesazhe urrejtje brenda shtëpisë, ajo ka menduar që...

Ish-banori i Big Brother VIP ‘plas bombën’ : Të gjithë banorët janë paguar për të q…

Është diskutuar shumë herë nëse banorët që bëhen pjesë e formateve si Big Brother VIP paguhen, madje në shumë raste kanë dalur edhe shifra...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...