“Një engjëll tjetër…”, Ardit Gjebrea ndan me ndjekësit lajmin e hidhur: Në paqe shpirti yt

165

Moderatori dhe këngëtari i njohur Ardit Gjebrea ka ndarë me ndjekësit e tij në ‘Instagram’ një lajm të hidhur. Përmes një mesazhi ai ka njoftuar për ndarjen nga jeta të xhaxhait të tij, Shpëtim Gjebrea.

 

Teksa i dedikon disa fjalë të ndjera, Arditi tregon se xhaxhi i tij ka qenë mjek.

 

“Një engjëll tjetër i shtohet familjes Gjebrea, xhaxhai im…
Shembulli i mirësisë, dashuria e bashkëshortes dhe dy vajzave, kujdesi i të gjithëve, mjeku që nuk u lodh për askënd.
Në paqe shpirti yt! #shpetimgjebrea”, shkruan Arditi.