Shtanget Blendi Fevziu, mbetet pa fjalë nga ajo që sheh ‘live’ në emision: S’e them dot…

206

Gazetari Blendi Fevziu ka ngecur një moment po fliste për debatin Turqi-Francë pas karikaturave “Charlie Hebdo”.

Teksa në ekran doli karikatura e radhës, ku shihet Presidenti i Turqisë Rexhep Taip Erdogan, që i ngre hixhabin dhe i shikon të pasmet.

Por, Fevziu ngeci.

“Këtu kemi një karikaturë që ka nxehur gjakrat…Është Erdogan që shikon…s’e di çfarë shikon këtu, s’e them dot,”– tha Fevziu, duke e lënë fjalën në gjysmë.