Artan Hoxha jep lajmin e keq për gjithë shqiptarët: Na presin 4 muaj f erri! Lutuni që të …

Gazetari Artan Hoxha ka paralajmëruar 4 muaj f er ri në kryeqytet për shkak të trafikut të krijuar si pasojë e punimeve në Unazën e re.

 

 

Ai thotë se tashmë që lëvizja në Tiranë pritet të shtohet për shkak të nisjes së universiteteve dhe përfundimeve të pushimeve të zgjatura, Tirana pa ral iz ohet në këtë formë.

 

Ai ngre shqetësimin se nëse do të sëmuresh në këtë kohë dhe duhet të shkosh në spital duhet të lutesh që të kesh frymë derisa të shkosh në spital që të mund t’i lësh amanetin mjekut.

 

“Na presin 4 muaj ferri, ne trafikun e ç mendur te Tiranes… Nga sot 26 tetor 2020, deri me 26 shkurt 2021, kryeqyteti i Shqiperise eshte i de tyruar ti nenshtohet nje rregjimi fe rri per qarkullimin rrugor. Per 4 muajt ne vijim, çdo perdorues mjeti, te cilin e detyron puna apo hallet, te levize ne rruget e kryeqytetit, do te jene vertete nje sakrifice durimi dhe tendosje maksimale nervash.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...