Ana u mbledh shqiptarëve: O bëhuni burra se nuk do merremi me…

238

Takimi mes Anës dhe Beartit u komentua gjerësisht në studio. Ana, e cilësoi si të matur komentin e bërë nga Fatjoni, e për këtë arsye i dhuroi një përqafim të ngrohtë djalit.

 

 

Ndërkohë, ky veprim mesa duket nuk i ka pëlqyer Kledit, i cili tha se me këtë gjest, Ana nuk tregoi respekt ndaj Beratit.

 

Ndërsa nga ana tjetër, bukuroshja brune u shpreh ashpër ku tha: “Bëhuni burra dhe merrni situatën në kontroll dhe më bëni për vete”.

 

Kledi: Ti dole në takim me Beartin dhe puth Fatjonin. Respektoi njerëzit më shumë.

 

Ana: Unë nuk e putha e përqafova. Nëse anoj më shumë tek Fatjoni, bëhuni burra merrni situatën në kontroll dhe më bëni për vete, faleminderit.