Fjolla Morina del nga izolimi dhe filmohet në momente private me biznesmenin (foto)

156

Pak ditë më parë, këngëtarja Fjolla Morina bëri publike lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla. Dyshja janë në prag të martesës dhe Fjolla ka treguar se dashuria e tyre ka triumfuar mbi gjithçka.

Mbrëmjen e sotme, Fjolla ka ndarë në Instastory një foto dhe video krah partnerit, duke treguar se arresti shtëpiak ka marrë fund. Dyshja shihen shumë të lumtur krah njëri-tjetrit gjatë një darke.

Në videon e lartpërmendur, Syla i dhuron një të puthur partneres. Kujtojmë se Fjolla ishte nën masën e sigurisë “arrest shtëpie”, pasi u kap me armë disa ditë më parë, së bashku me partnerin.

Lexo edhe:   E ka marrë seriozisht! Eni Çobani vendos të dobësohet dhe na tregon si!