E trishtë! Vetëm 44 vjeç, ndahet nga jeta aktori i njohur shqiptar

Ditën e sotme ka ndë.rruar jetë në moshë të re aktori i njohur nga Kosova, Shkëlzen Rraci. Aktori ka humbur betejën me kan.cerin në moshën 44-vjeçare.

Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur kolegu i tij dhe miku i ngushtë aktori Xhelal Haliti. Ky i fundit ndau një shkrim në Facebook, duke kujtuar momentet dhe projektet në të cilat ishin së bashku.

Qumeshtor me miell. Receta origjinale qe duhet ta provoni me patjeter kete te diele

Qumeshtor. (Receta nga Elva)   Perberesit: 1- 1/2 kg qumesht 300 gr miell 300 gr sheqer 100 gr gjalp 4 kokrra veze ( mundesisht veze fshati)   Pergatitja: Ne nje tenxhere te madhe nxehim...

Historia e trishtë e këngëtarit Gëzim Nika: Gjyshin ma pushkatuan serbët, gjyshen ma internuan. Ruajta fshehurazi eshtrat e djalit që vdiq

Këngëtari Gëzim Nika ka treguar historinë e dhimbshme të internimit të familjes. I ftuar në emisionin “S’e luan topi”, ai thotë se gjyshin ia...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...