“Do doja të isha në krahët e Robert Berishës në Paris”, këngëtarja ‘gjuan’ publikisht ish-in e Nora Istrefit

164

E ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, këngëtarja e talentuar Albulena Ukaj, ka folur për takimin me Robert Berishën në një studio televizive, disa kohë më parë, dhe më pas shprehu një dëshirë tjetër.

Ester Bylyku: Në krahët e cilit mashkull, do të doje të ishe nëse ai do të ishte beqar?

Albulena Ukaj: Në krahët e Robert Berishës, se është shumë tip karizmatik.

Disa minuta më pas, Albulena e ka zgjedhur sërish Robert Berishën në një kuic.

Moderatorja e pyeti cilin do të zgjidhte të shkonte në Paris, Robert Berishën apo Shpat Kasapin, dhe përgjigja e Abulenës, vazhdonte të ishte: ROBERTI.

 

Lexo edhe:   Jane 50 Vjece por duken si 30, ja kush jane 5 femrat VIP qe kane ndalur kohen