Capital T është një nga reperët më të kometuar dhe të suksesshëm të momentit. Mbrëmjen e kaluar, reperi Capital T ka qenë i ftuar në emisionin e Luanës, “Shiko kush Luan” ku ndër të tjera ka folur për jetën e tij personale.

 

Por moderatorja Luana ka ndarë me të gjithë shikuesit lojën që Capital T i kish bërë një orë para nisjes së emisionit.

 

Luana shprehet se vetëm një orë para startimit të emisionit Capital T e kishte telefonuar për ta lajmëruar që nuk mund të shkonte në emision.

 

“Tallesh ti? Je i çmendur apo çfarë ke? A je bre normal?”- ishin fjalët e Luanës për Kapon, siç ka treguar Alaudin Hamiti, gjithashtu i ftuar në emision.