Policia e kap mat pa maskë, Ronela Hajatit i ndodh e papritura gjatë lidhjes live

Këngëtarja Ronela Hajati është ndaluar nga policia teksa ishte në një inetervistë live me telefon.

Ajo dëgjohet teksa i thotë policisë “A mund ta mbaroj këtë intervistën se jemi LIVE, do iki direkt”.

Nuk dihet nëse këngëtarja ka marrë ndonjë gjobë për mos mbajtje maske, përdorim telefoni apo ndonjë shkelje tjetër që mund të ketë bërë në ato momente.

Ajo tregoi gjatë intervistës se e ëma nuk i ka folur për 6 muaj, për shkak të performancës së saj në Kënga Magjike. Gjithashtu, ajo tha se pas 10 vitesh e sheh veten të kompletuar, me familje, drejtoreshë ose dhe avokate.

“Mund ta shoh veten në gjithçka, por vetëm të kem shëndet në rradhë të parë”, u shpreh këngëtarja.

TE TJERA

spot_img