HYRJELAJMESHOWBIZFOTO/ Arbana me të birin e porsalindur lënë spitalin, në shtëpi i...

FOTO/ Arbana me të birin e porsalindur lënë spitalin, në shtëpi i pret festa speciale

Dy ditë më parë, moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj u bënë prindër të një vogëlushi, të cilin e pagëzuan me emrin Diell.

Sot Arbana dhe Diell kanë lënë spitalin për të shkuar në shtëpi, ku i ka pritur një festë mjaft e ngrohtë. Ka qenë fillimisht, Xhemi që ka ndarë një foto me miken e saj më të mirë, ku në sy bien arushët gjigandë dhe ambienti i zbukuruar.

“Lumturi”, shkruan Xhemi krahas fotos.

Ndërkohë, më pas Eduarti ka publikuar një foto të arredimit, duke treguar edhe një herë entuziazmin

TE TJERA

spot_img