Arbana Osmani lindi djalin e saj sot, Xhemi shkon në spital dhe u bën dhuratën e veçantë

Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë ditën e sotme.

Lajmin e bukur e dha partneri i moderatores, regjisori i njohur Eduart Grishaj me një foto ku shfaqej me vogëlushin e sapoardhur në jetë. Arbana dhe Eduarti i kanë vendosur djalit emrin e veçantë, Diell.

Pak më parë mikesha e ngushtë e Arbanës, Xhemi Shehu ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me një arush gjigant dhe tregon se po shkon për të surprizuar vogëlushin.

“Me Luken drejt Diellit”, shkruan Xhemi.

Bëni kujdes, për këto shenja të horoskopit muaji dhjetor do të jetë i KEQ

Demi   Dhjetori ka të bëjë me kufijtë, ndërsa dielli vazhdon të lëvizë në Shigjetar dhe në shtëpinë tuaj, do t’ju kërkohet të shqyrtoni mënyrat në...

“Tu afruam dhe ike, mendjemadhe”, ndjekësit e “kryqëzojnë”, Arbana Osmani ka një përgjigje (FOTO)

Edhe moderatorja ka reaguar për ndeshjen e Botërorit, Serbi-Zvicër e cila u përjetua shumë nga shqiptarët për shkak të Shaqirit dhe Xhakës që na...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME