Sherr me Luanën në emisioni, zbadhet e vërteta e largimit të Rezart Veleshnjës

184

Rezart Veleshnja është larguar nga “Shiko kush luan” dhe në vend të tij kemi parë Irgen Çelën, të njohur nga të gjithë si Xhoda. Arsyeja e largimit të tij të befasishëm nuk ishte bërë e ditur, por kjo deri më sot.

“Dosja.al” ka zbuluar se Rezarti ka debatuar ashpër me moderatoren dhe autoren e programit, Luana Vjollcën. Si pasojë e këtij debati, Luana e ka larguar aktorin nga “Shiko kush luan”.

Ndërkohë, “Prive” shkruan se sherri ka ndodhur në studio, në mes të xhirimeve dhe ka lënë të habitur dhe të ftuarit, të cilët janë riftuar një javë pas për xhirimin e një puntate të re.

 

Lexo edhe:   Gent Zenelaj tregon me çfarë përballet kur bëjnë audicionet për velinat e emisionit