Kjo shenjë do ta ketë punën ‘pisk’, publikohet horoskopi javor për datat 19-25 Tetor 2020

203

Dashi-21.03 deri 20.04

Vështirë të besohet, gjatë kësaj jave ju do të keni një humor shumë të mirë. Kjo mund të jetë përshkak të Venerës e cila do të jetë në favorin tuaj. Sidomos për ju, situata është veçanërisht e favorshme në dashuri dhe ju duhet ta shijoni atë plotësisht.

Demi-21.04 deri 21.05

Ju nuk keni nevojë që të kërkoni një lidhje të re, vetëm se mardhënia është bërë rutinë. Për këtë lidhje ju duhet të mundoheni gjithashtu dhe të kuptoni më në fund se sa e rëndësishme është kjo lidhje për ju.

Binjakët-22.05 deri 21.06

Do të ndjellni zili tek të tjerët për atmosferën dhe pamjen tuaj gjatë kësaj jave. Shigjeta e dashurisë është drejtuar tek ju dhe nuk duhet ta humbisni këtë mundësi. Por mos u shqetësoni, sepse Jupiteri është aty për të ju ndihmuar.

Gaforrja-22.06 deri 22.07

Ju nuk duhet të përpiqeni të zgjidhni problemet duke luftuar me veten tuaj. Besoni në vete dhe përpiquni të bisedoni me partnerin tuaj. Vetëm mos harroni se së bashku çdo gjë është më e lehtë.

Luani-23.07 deri 23.08

Nuk duhet të dëshpëroheni dhe të ndjeni keqardhje për veten tuaj. Ju do të shihni se shumë shpejt dielli do të lind për ju. Bëni diqka për veten tuaj dhe shijoni këto ditë të mbara. Vetëm mos bëni gabim dhe të mbylleni në shtëpi.

Virgjëresha-24.08 deri 23.09

Mund ta ndjeni dhe ta shijoni dashurinë plotësisht gjatë kësaj jave. Ju harroni gjithë botën dhe gjitha problemet tuaja përreth dhe udhëhiquni vetëm nga ndjenja fantastike. Ju jeni plot me pasion dhe keni mjaft energji.

Peshorja-24.09 deri 23.10

Në një lidhje, ka probleme nga koha në kohë. Por ju duhet të kërkoni nga partneri për një zgjidhje. Prandaj gjatë kësaj jave flisni me partnerin dhe mundohuni të gjeni një kompromis mes vete. Ju do të shihni se sa shpejt mund të zgjidhni problemet dhe çdo gjë siq është më së miri.

Akrepi-24.10 deri 22.11

Gjatë kësaj jave ju keni një takim shumë të rëndësishëm në axhendën tuaj, i cili do të shkëlqejë më shumë se gjithqka. Ju duhet të qëndroni të qetë dhe të kërkoni gjithqka me distancë. Ju nuk duhet të vendosni menjëherë dhe se ju duhet ende kohë.

Shigjetari-23.11 deri 21.12

Nëse keni probleme ju duhet të gjeni qasjen e duhur për ti zgjidhur ato. Por ju vetëm duhet të vazhdoni rrugën dhe të mos ndaleni. Kjo nuk do të jetë shumë e dobishme.

Bricjapi-22.12 deri 20.01

Duhet ti kushtoni vëmendje gjatë kësaj jave sa sjeni keqkuptuar plotësisht. Një gjest i mirë që do të thotë se mund të interpretohet plotësisht gaim dhe ju duhet që me ndjeshmëri të madhe dhe të ndjeshme të flisni me partnerin tuaj. Presioni është plotësisht në vendin e vet.

Ujori-21.01 deri 19.02

Juve do të ju kenë zili gjatë kësaj jave për atmosferën dhe bukurinë që rrezatoni. Shigjeta e dashurisë është drejtuar në ju dhe ju nuk duhet ta humbisni këtë mundësi. Por mos u shqetësoni, sepse Jupiteri do të ju ndihmojë.

Peshqit-20.02 deri 20.03

Ju tregoheni shumë të kujdesshëm dhe të rezervuar gjatë kësaj jave. Një iniciativë e juaja do të marrë gjithë vëmendjen e njerëzve. Andaj ju përshtatuni kësaj situate dhe do të kaloni më mirë dhe më lehtë.