Horoskopi ditor, e hënë datë 19 tetor 2020

Dashi

 

Një ditë e shkëlqyeshme për ndjenjat: ajo që ka lindur në shtator nuk duhet të shkatërrohet. Sa i përket punës, që nga fillimi i vitit ka diçka që nuk shkon. Shumë telashe!

Demi

 

Nëse jeni në krizë me partnerin tuaj, sot dhe nesër janë ditët e duhura për të bërë zgjedhje të rëndësishme. Në frontin e punës, shtyni një diskutim. Bëni vetëm atë që mendoni se është e drejtë!

Binjakët

 

Ruani qetësinë dhe prisni deri në mëngjesin e datës 21 para se të ekspozoheni. Sot mund të zemëroheni edhe për një arsye të pa rëndësishme. Në frontin e punës, kërkimet për punë të reja favorizohen edhe nëse jeni pak të lodhur.

Gaforrja

 

Afërdita është e favorshme, një lajm i mirë për ndjenjat: jeta martesore dhe lidhjet afatgjata mbrohen. Në frontin e punës, ka nga ata që janë lodhur duke bërë gjithmonë të njëjtat gjëra. Të rinjtë ende nuk kanë një bazë solide ekonomike.

Luani

 

Mundohuni të preferoni vetëm marrëdhëniet konstruktive dhe të kuptoni se ku është historia juaj e dashurisë. Në frontin e biznesit, ju jeni pak nervoz dhe mund të debatoni me shefin ose një grup.

Virgjëresha

 

Ditë e qetë për ndjenjat. Çiftet e lidhura ngushtë nuk kanë asnjë lloj problemi, por kini kujdes nga mbrëmja: mund të bëhet e diskutueshme. Në frontin e punës, një lajm i mirë është rrugës.

Peshorja

 

Hëna është e favorshme: brenda fundjavës së ardhshme mund të keni një takim interesant. Sa i përket punës, ju keni një shans të mirë për t’u dalluar. Nuk ju mungojnë idetë!

Akrepi

 

Ditë premtuese dhe pozitive për ndjenjat. Në frontin e biznesit, kapni mundësi të reja, edhe nëse nuk varet nga ju.

Shigjetari

 

Mundohuni të qëndroni të qetë dhe të jeni më racionalë, ju dukeni të pakënaqur me gjithçka. Në frontin e biznesit, ju jeni lodhur duke kaluar shumë kohë pas një tavoline. Timeshtë koha për të gjetur zgjidhje!

Bricjapi

 

Në punë jeni pak të pakënaqur, por përpiquni të mos i fusni problemet tuaja në jetën e një çifti. Kur bëhet fjalë për punën, përpiquni të menaxhoni ndryshimin me dinakëri dhe inteligjencë.

Ujori

 

Hëna është e favorshme, favorizohen takime të reja: përpiqet të zgjidhë problemet që lidhen me të kaluarën. Në frontin e punës, një periudhë pozitive nuk kalon pa lënë gjurmë.

Peshqit

 

Çiftet në krizë për 48 orë duhet të përpiqen të qëndrojnë të qetë. Ju jeni të lodhur dhe nervoz. Në frontin e punës, do të ketë mundësi: por mos e humb durimin!

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img