Habit këngëtarja shqiptare/ Drejtori i njohur kërkoi të shkonte me mua…

Kënngëtarja Tringa Kay ka prekur një temë delikate në emisionin ‘Glamour Zone’.

E pyetur nga moderatorja Ester Bylyku, nëse ndonjë sponsor e ka n gac muar, Tringa u përgjigj ‘po’, duke treguar historinë e plotë.

‘Ka ndodhur disa vite më parë. Një kompani më kontaktoi që të bëhesha imazh i markës së saj, dhe në këmbim do të paguanin klipin tim. Ata kanë biseduar me menaxherin tim, jo me mua personalisht, sepse numrin e telefonit nuk ia jap askujt.

Deri kur, më vjen një mesazh nga drejtori i kësaj kompanie, i cili më ofron që të shkonim së bashku për një udhëtim në Dubai. Vetëm ne të dy. Unë nuk e njihja ate person, dhe sigurisht që ref uzova. Nga ai moment, ndërpreva dhe marrëveshjen me këtë kompani.’ u shpreh Tringa.

TE TJERA

spot_img