‘Mund të humbni gjithçka’, Meri bën paralajmërimin e fortë për këtë shenjë horoskopi

307

Llogarite me te kaluaren do mbyllen ne menyre te veshtire apo te tensionuar. Por te pakten do bejme zbulime dhe do mbyllim tema qe na kane lodhur. Ceshtje qe kane te bejne me kontrata, marreveshje, shitblerje shtepish, pronash, makinash, komjutera, do kene veshtiresi te madhe. Zgjidhje me qetesi te problemeve do kene veshtiresi.

 

Mesazhet, takimet, udhetimet do kene veshtiresi dhe kthime mbrapa. Ceshtjet shteterore do kene probleme. Cdo gje qe lidhet me elektricitetin elektroniken telefonat do kene probleme. Ceshtjet ligjore do kene probleme, njofton astrologe Meri.

 

Dashi
Nje problematike e theksuar ne sqarimet me te tjeret dhe ne cift sidomos per ceshtje bashkepunimesh apo marredheniesh. Do ju nxjerrin nga planifikimet ekonomike dhe rikthime ne debate me kundershtaret

 

Demi
Sot do beni gabime te pafalshme dhe mund te humbni gjithcka. Duhet te veproni shpejt pasi jeni futur ne nje periudhe kur rikthehen edhe gabimet e se kaluares per te zgjidhur. Probleme ne martesa, ndarje apo ceshtje ligjore do jene te konsiderueshme

 

Binjaket
Probleme me punen dhe shendetin. Tani asgje nuk e ndal renien e lire ne drejtim te se panjohures dhe humbjes se kontrollit. Prisni nje moment tjeter per te bere sqarime ne pune apo investime e blerje

 

Gaforrja
Nje ceshtje shume e veshtire rikthehet ne jeten tuaj erotike ku nderlikon cdo gje qe keni arritur deri tani. Karriera rrezikon se shumti ne fund te muajit ku cdo gje mund te rrokuliset poshte

 

Luani
Planet tuaja te fshehta do zbulohen dhe do perdoren nga kundershtaret te cilet do ju cojne drejt gjykimeve dhe paditjeve te forta.

 

Virgjeresha
Do keni veshtiresi ne takime dhe ne ceshtje qe kane te bejne me planet e udhetimet. Vonesat do bejne te nderlikohet edhe jeta personale dhe ajo ekonomike ne fund te muajit. Do ju pengojne ne nje menyre te tille qe veshtire se e pastroni dot rrugen

 

Peshorja
Ne ceshtje ekonomike do keni ngritje dhe do ndermerni hapa ne karriere si asnjehere tjeter. Keni mundesine te rrregulloni gabimet e se kaluares per t’i bere qejfin vetes

 

Akrepi
Ju do perfitoni nga gabimet e te tjereve dhe megjithese. Merkuri i kundert ne shenjen tuaj ju fton tashme te kontrolloni lojen dhe dominancat

 

Shigjetari
Nje mundesi e mire kjo e tanishmja qe te mblidhni forcat dhe te rregulloni ceshtjet qe ju penalizojne ligjerisht apo ne lidhje me punen. Kujdes me shendetin apo takimet e fshehta ne pergjithesi

 

Bricjapi
Per momentin duket sikur nuk ju prek drejte per drejte. Merkuri i kundert por behuni gati te perballeni ne fund te Muajit dhe te zbuloni prapaskenat qe ju kane veshtiresuar jeten

 

Ujori
Ju po pergatiteni per nje epoke te re nene ndikimin e henes se re ne Peshore do merrni nje frymemearrje ne dashuri dhe ne argetim duke lene pas punet e veshtira dhe pengesat

 

Peshqit
Nje kundershtim nga Merkuri i kundert ne Akrep ju nxjerr pak me te ekspozuar ndaj gabimeve tuaja dhe mundesisht si shenje e levizshme dhe e ndjeshme ju duhet pak me shume pervoje e veshtire.