I ke thënë Saliut ” O rrotë k*r*/ Rama e tepron keq fare: Ma solle te goja…

140

Edi Rama është pyetur lidhur me ak uzat që ka ngritur sot kreu i PD, Lulzim Basha për aferën korruptive të inceneratorëve.

- PUBLICITET -

Do t’ju mund më 25 prill. Ti je lideri i vërtetë i…”- Rama debat me Blendi Fevziun për maskat. Si i përgjigjet gazetari

Në këtë moment debati u devijua, dhe gazetarët shigjetuan Ramën duke i kujtuar fjalorin e tij b anal me kundërshtarin pak vite më parë.

Pjesë nga debati

Blendi Fevziu: I keni thënë ish-kryeministrit…a ishte për pullë të kuqe?

Edi Rama: Çfarë i thashë? Blendi Fevziu: Tregoja Shkullak…

Shkullaku: I tha rrotë k***

Edi Rama: Atë shprehje e kam thënë nëpër gojë dhe me veten time, njeri jam dhe unë…shpë rthim momenti dhe e nxorre ti se ma sollë kamerën tek goja…

- PUBLICITET -