Kjo nuk pritej! Luana Vjollca i shpall l ufte Genard Hajdinit (Video)

442

Pak kohe me pare Genard Hajdini ka publikuar ne Instagram disa video ku motra e tij Sonida ofendonte Luanen dhe te ftuarit ne “Shiko kush luan”.

- PUBLICITET -

Nisur nga kjo, diten e djeshme moderatori Ermal Peci i Abc e Pasdites, ka pyetur Genardin nese ka patur nje moment qe eshte rr.ezikuar Instagrami.

Genardi ka treguar se pikerisht pas ktyre dy videove eshte rr.ezikuar pasi kane bere shume report dhe madje aty dy videot jane fshire prej reporteve.

Mesa duket Luana i paska hapur l.ufte Genardit, te cilit i jane kthyer kunder te gjithe ndjekesit e saj.

- PUBLICITET -