“Sot është i joti nesër i dikujt tjetër”, Rudina i jep përgjigjen që nuk pritej komentueses për Markun (Foto)

227

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar, si nga mediat ashtu dhe nga publiku.

Aktorja publikon shpesh foto pranë partnerit në rrjete sociale, të cilat marrin komente nga më të ndryshmet.

Së fundmi, Rudina ka ndarë dy foto pranë Markut, në njërën prej të cilave shihen duke kërcyer. Një ndër ndjekëset i ka shkruar aktores se sot Marku është i saj, por nesër mund të jetë i dikujt tjetër.

Një komenti të tillë, Rudina nuk ia kursyer një replikë, teksa lë të kuptohet që e rëndësishme për të është e tashmja.

“E dashur, siç ishe ti e dikujt tjetër deri dje dhe tani je e Markut, nesër dhe ai që është i joti mund të jetë i dikujt tjetër”, është komenti ndjekëses.

“Po patjetër, ça fati të kemi! Për momentin jemi aq mirë sa preke me dorë”, i është përgjigjur Rudina.

Lexo edhe:   Fansja e pyet Rudinën: A je xheloze për Markun?! Ja si i kthehet aktorja e njohur