‘Do t’i thyej hundët jo vetëm Edi Ramës, por…’, Monika Kryemadhi flet me tone mjaft të ashpra

137

Kryetarja e Levizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi, nga qyteti i Durrësit teksa ka zhvilluar një takim me strukturat e kësaj partie, nuk ka lënë pa thumbuar edhe kreun e qeverisë Edi Ramën.

Kryemadhi tha se LSI do të jetë forcë e parë për të ndryshuar politikën e krimit, dhe se do ti thyej hundët jo vetëm Edi Ramës, por kujtdo që do të degradojë qytetarët shqiptarë.

“Jo vetëm që LSI do të jetë forcë e parë, por avangard për të ndryshuar politikën e krimit. Do t’i thyej hundët, jo vetëm Edi Ramës, por kujtdo që do të degradojë qytetarët shqiptarë.

Kemi nevojë për të biseduar me çdo qytetar shqiptar për të dhënë vizionin tonë. Jemi këtu për të ndërtuar të ardhmen e fëmijëve të gjithë shqiptarëve.”- tha Kryemadhi./faxweb