Zogu i Tiranës ‘harbon’ në ‘arrest shtëpie’

Moderatori Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si Zogu i Tiranës, ndodhet prej disa muajsh në “arrest shtëpie”.

Zogu i Tiranës ka gjetur ngushëllime te rrjetet sociale gjatë kësaj kohe kur nuk mund të dalë nga shtëpia dhe herë pas here publikon edhe foto nga e shkuara.

Mirëpo disa orë më parë moderatori ka publikuar një foto +18 me ish të dashurën e tij, duke tërhequr vëmendjen e mediave. Ai shfaqet vetëm me robdesharmber, ndërsa me një dorë ka mbuluar të pasmet e ish të dashurës së tij, e cila është pa rroba.

Moderatori tregon se fotoja është e tre viteve më parë, ndërsa më vonë ka publikuar një foto të të pasmeve të tij dhe shkruan: Cili është problemi jot me trupin tim hot?

TE TJERA