“E bukura ime”/ Stresi kokë e këmbë i dashuruar me Keisin, tregon mesazhet me të: Ti e din sa më ka marrë malli!

179

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën ishte reperi i njohur, Stresi. Në këtë emision ai foli për lidhjen me partneren, Kejsi, ku vendosi “pikat mbi i”.

Reperi u shfaq shumë i dashuruar gjatë emisionit. Këtë e tregoi, teksa bëri publike një nga bisedat e tij në Whatsapp me Keisin.

“E bukura ime” ia kishte vendosur reperi emrin numrit të partneres në këtë aplikacion.

Ndërkohë në bisedë ishin dy video. Një video e kishte dërguar Keisi, ndërsa tjetra ishte dërguar nga Stresi, ku shfaqej një rrugë, e në sfond kishte këngën me tekst: “Baby ti e din malli sa m’ka marr”. Reperi për këtë këngë u shpreh se ia ka dedikuar të dashurës së tij.

Përsa i përket dë nimeve me vajzat e skuadrës, Stresi u sigurua para se të niste sfidën duke i dërguar një “voice” Keisit duke i thënë: “Keis, është veç për lojë”