Monika Kryemadhi ka dhënë një lajm të hidhur pasditen e sotme.

E ftuar në emisionin “Kjo Javë”, Kryemadhi ka bërë me dije se i është nënshtruar heqjes së bajameve, disa javë më parë.

Në fjalën e saj, Kryemadhi është shprehur se deri më tani ka humbur disa kilogramë pasi nuk ka mundur që të konsumojë ushqim dhe pije.