E rëndë/ Po kalonin në vijat e bardha, makina merr përpara dy këmbësoret…

178

Një aksident është shënuar këtë mbrëmje në qytetin e Vlorës ku një makinë ka përp lasur dy këmbësore. Mësohet se në aksident është përfshirë një makinë e tipit “Citroen”.

- PUBLICITET -

Makina ka god itur dy gra që po kalonin në vija të bardha.

Mësohet se ato janë dërguar me urgjencë në spitalit, teksa nuk dihet ende gjendja e tyre shëndetësore.

Ky aksident ka sjellë një kaos për disa minuta në Bulevardin e qytetit ku dhe ndodhi ngjarja, për shkak se është një zonë shumë e frekuentuar.

- PUBLICITET -