Bën paralajmërimin e fortë meteorologu grek, tregon çfarë e pret Shqipërinë gjatë fillimit të javës

Shqipëria dhe i gjithë rajoni pritet të përballet me një mot të keq gjatë fillimit të javës.

Siç paralajmërojnë meteorolgët grekë, moti pritet të përkeqësohet gjatë të hënës dhe kulmi do të jetë të martës pasdite.

Priten shira të rrëm byeshëm të shoqëruara me rrufe të shumta, sidomos në pjesën jugore, jug-lindore dhe qendrore të vendit.

Temperaturat pritet të ulen me disa gradë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME