Xhemi Shehu eshte padyshim nje nga personazhet me te dashur per publikun. Ajo eshte nje nder moderatoret me te komentuara e prej vitesh pjese e ekranit te “Top Chanel”.

Xhemi eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe terheq gjithmone vemendje sa here qe poston foto apo video te ndryshme.

Pak kohe me pare moderatorja ka publikuar nje foto ku ka habitur te gjithe fansat e saj. Xhemi shfaqet me floke shume te shkurtra dhe brune.

Ky ndryshim duhej per nje rol ne “Portokalli” dhe kjo pamje eshte arritur fale nje parukeje.

Moderatorja eshte prej vitesh tani besnike e flokeve te gjate bjonde dhe me siguri do te vazhdoni ta shihni gjate me kete pamje