Lajthit Meta, mesazh shqiptarëve në Facebook: Zonja dhe zotërinj palaço…

514

Presidenti Ilir Meta është shfaqur mbrëmjen e sotme në një gjendje shumë të rënduar psikologjike e cila ka pasuar edhe në rrjetin e tij social Facebook.

Ai i është drejtuar qytetarëve me thirrjen: Zonja dhe zotërinj palaço!

“Zotërinj dhe Zonja palaço! Unë nuk kam idhull Eskobarin por Isa Boletinin, Avni Rustemin, Vojo Kushin, Mujo Ulqinakun, Margarita Tutulanin dhe gjithë Heronjtë e kësaj toke që na bëjnë krenarë dhe shqiptarë! ”, tha Meta. (TemA)