Pas ndarjes nga e fejuara rishfaqet Jon Gjebrea/ Shkruan fjalët më të bukura në foton me Arditin

Jon Gjebrea, djali producentit Ardit Gjebrea është përfolur së fundmi pasi dyshohet se ai i ka dhënë fund lidhjes së tij 2-vjeçare me të fejuarën e tij, Merlin.

Në një foto në llogarinë e tij në Instagram, Jon postoi një foto në krah të të atit, ku janë të përqafur me njëri-tjetrin. “H eroi i parë i një djali është babai i tij”, shkruan Joni krah fotos.

Arditi dhe Jon duket se janë shumë të lidhur, pasi të shpeshta janë rastet ku të dy nuk ngurojnë të shprehin dashurinë për njëri tjetrin. Madje, Arditi i dedikoi një këngë të birit, të titulluar ‘Jon’.

Pasi shfaqi premierën e filmit ‘Sofia’ në Londër, Arbana Osmani ‘kryqëzohet’ nga ndjekësit e saj: Je mendjemadhe!

Ndeshja e mbrëmshme e Botërorit, Serbi-Zvicër u përjetua shumë nga shqiptarët për shkak të dy futbollistëve me origjinë shqiptare, Shaqiri dhe Xhaka të cilët...

Rikthimi i marrëzisë/ Qeveria po rihap kumarin që mbylli vetë, projektligji mbahet ende sekret

Pas më pak se një javë në Parlament qeveria do të paraqesë ligjin që rikthen në të ligjshme bastet sportive.   Në këtë mënyrë qeveria përmbys...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME