Habit Bleona Qerreti/ Mami do flejë me një amerikan sot

Nazmi Qereti, babai i kengetares Bleona Qereti, ka marre nënshtetësinë amerikane, dhe për këtë gjë ajo e bekon Amerikën.

Vete Bleona ka publikuar disa imazhe familjare, ku në qendër të vëmendjes janë prindërit.

Pasi babai i saj përfundoi procedurat e nënshtetësisë, Bleona tregoi se nëna e saj është e lumtur dhe shkroi “Ajo do të flejë me një qytetar amerikan sonte!

U përplas teksa po kalonte vijat e bardha, këngëtarja tregon tmerrin: Më është thyer brinja(Foto)

Këngëtarja e muzikës popullore, Vjollca Haxhiu ka folur për aksidentin që i ndodhi në Tiranë teksa po kalonte vijat e bardha. Ajo tregon se...

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet sociale, përfshirë edhe Instagramin. Lista e presonave që Rama ndjek në Instagram ndryshon shpesh. Së...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...