Habit Bleona Qerreti/ Mami do flejë me një amerikan sot

Nazmi Qereti, babai i kengetares Bleona Qereti, ka marre nënshtetësinë amerikane, dhe për këtë gjë ajo e bekon Amerikën.

Vete Bleona ka publikuar disa imazhe familjare, ku në qendër të vëmendjes janë prindërit.

Pasi babai i saj përfundoi procedurat e nënshtetësisë, Bleona tregoi se nëna e saj është e lumtur dhe shkroi “Ajo do të flejë me një qytetar amerikan sonte!

TE TJERA